סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית מחוללת מהפכה גדולה מאוד בתחום של גמילה מסיגריות. במשך שנים אנשים ניסו להפסיק לעשן ולא הצליחו. ההרגל המגונה, יחד עם שורה של התניות שבאות יחד עם הסיגריה, הפכו את הגמילה לכמעט בלתי אפשרית וכל מי שהצליח, והיו בודדים יש לומר, קיבל כותרת בעיתון. זה תמיד היה אחד הדברים הכי קשים. אנשים הלכו לסדנאות גמילה מעישון, עשו סיורים במכוני סרטן וריאות ולא היו מסוגלים להפסיק לעשן.

הם לא ידעו איך הם יצליחו בכלל לקום בבוקר ולשתות את הקפה בלי הסיגריה. כבר בדרך לעבודה באוטו הם עישנו עוד אחת. בעבודה הם יצאו החוצה לעשן, וככה זה נמשך כל היום. המרדף הבלתי פוסק אחר הסיגריה. גם כשנחקק החוק האוסר על עישון במקומות ציבוריים, הם הלכו למקומות שכן מרשים לעשן. הם יצאו החוצה מכל בית קפה עם הקפה ביד כדי לעשן בחוץ. הם היו שבויים וקורבנות של התמכרות לניקוטין. זהו החומר אליו מתמכרים המעשנים.

הכירו את וולאדין עט אידוי ותפסיקו לעשן !

וולאדין עט אידוי, הוא אחד המוצרים הכי טובים היום לאידוי. זוהי סיגריה אלקטרונית שמהווה ממש פתרון קסם, גרסה שונה במקצת ממכשיר האידוי וופורייזר. ההבדל בשימוש בעט אידוי לבין סיגריה אלקטרונית הוא בזה שכל מכשיר אידוי או עט וולאדין במקרה הזה, פועלים על סוג של תוסף תזונה שמסוגל להתאדות בטמפרטורה מסוימת. התחושה היא כמו עישון רק שיש הבדל אחד גדול, לא לוקחים לריאות ולכן זה לא מסרטן. יש את אותה תחושה של עישון אבל בלי כל הרעלים שדוחפים לכל סיגריה, במטרה שהלקוחות יתמכרו והם אכן מתמכרים. יש פה עבודה בעיניים על כל המעשנים אבל הם כבר רגילים, והתרגלו ולא מסוגלים להפסיק לעשן למרות שהם יודעים ומודעים לנזקי העישון.

בכל סיגריה יש חומרים מסרטנים

ידוע הוא כי עישון סיגריות גורם לסרטן ריאות, גורם לבעיות לב, מונע מאנשים יכולת לעשות ספורט ועוד. הסיבה לכך שאנשים מתמכרים לסיגריות, היא שמי שמייצר אותם רצה שזה מה שיקרה. יש פה עניין כלכלי טהור. בכל סיגריה יש לא פחות מ-599 חומרים כימיים. חלקם של החומרים הם מסרטנים, וחלקם חומרים אשר התגלו כמחוללי מחלות רבות לא רק למעשנים אלא גם למעשנים הפאסיביים. המרכיב המרכזי בסיגריה זה שמתמכרים אליו הוא ניקוטין, הוא קיים בכל סיגריה אלקטרונית במינון נמוך וכיוון שהוא לא עובר תהליך של עישון אלא של אידוי, הוא לא יכול לגרום נזק.


סיגריה אלקטרונית- מצילה אתכם מסרטן ועוד מחלות

אחד החומרים הכי ממכרים בסיגריה הוא הניקוטין. בעת חימום הניקוטין שהוא כימיקל רעיל, משפיע על מערכת העצבים. הריח שלו מזכיר ריח של דגים והוא גורם מוביל בהתמכרות לסיגריה. הניקוטין נספג בגוף כאשר שואפים את הסיגריה לריאות, והוא מגיע לזרם הדם. מי שמעשן חפיסת סיגריות ליום, שואף 200 שאיפות ניקוטין לתוך הגוף. כאשר הניקוטין נספג בדם, הוא גורם לגירוי של בלוטה בשם ארדנל במוח, זה גורם לגירוי של מערכת העצבים, עלייה בלח. הדם, פעילות מערכת הנשימה וקצב הלב.

הניקוטין הופך, באמצעות אנזימים הנמצאים בכבד לחומר בשם קוטינין ולזה יש יכולת לשנות את הגנים בגופו של המעשן ולגרום לו לחלות במחלות ריאות שונות.