וופורייזר נייד

גמילה מעישון בעזרת וופורייזר נייד

וופורייזר נייד הנו מכשיר אידוי, שהולך ותופס מקום מרכזי בסצנת העישון בארץ ובעולם. יותר ויותר אנשים לא רוצים לשרוף צמחים ומעדיפים לאדות אותם. אם זה צמחי מרפא או קנביס רפואי ועוד. כך הם יכולים למצות את כל התכונות והחומר שיש לצמח, בלי לשאוף עשן. זה גם הרבה יותר בריא. הוופורייזר ממצה את הצמחים בצורה אחרת. הוא פשוט עובד על שיטה של אידוי במקום על שריפה. במקום לשרוף את הצמח, מכוון הוופורייזר לטמפרטורה נמוכה. היא מפעילה את החומרים הפעילים, אבל לא שורפת את הצמחים. החימום מתבצע בכמה צורות. רמת הטמפרטורה בה שוהה הצמח מבוקרת, כך אפשר לשלוט בה ולחמם אותו בלי לגרום לו להישרף או לבעור במקום עשן נוצרים אדים כתוצאה מאידוי והם לא גורמים נזק כמו עשן.

מה היתרון של וופורייזר נייד?

וופורייזר נייד מביא עמו כמה יתרונות בולטים. ראשית נחסך מן המשתמשים בו עשן מזיק, וכאשר משתמשים בצמחי מרפא או למשל גראס, כמובן שאין בהם את כל הרעילים שיש בסיגריה ודי בכוונה כדי שיתמכרו אליה. זו הסיבה שבגללה כל כך קשה לאנשים להיגמל מסיגריות. היצרנים מחדירים אליהם בכוונה, חומרים ממכרים החל מהנייר ועד הניקוטין שהוא החומר אליו מתמכרים המעשנים כולל זפת. את התוצאות של העישון אפשר לגלות בנתונים על סרטן ריאות, מחלות ריאה קשות ועוד. רובם של מעשני הסיגריות, לא מצליחים להיגמל, אבל אין ספק כי וופורייזר נייד מהווה בשורה למי שרגיל לעשן וזה חלק מהטקס היום יומי שלו.

יתרון נוסף של הוופורייזר זו העלות שלו מול מחירן של סיגריות שעולות היום די הרבה כסף. אלפי שקלים אנשים מוציאים כל חודש על סיגריות. אומנם גם הוא עולה, אבל זו השקעה ראשונית המשמשת לטווח ארוך.

סוגים שונים של וופורייזר

מי שהחליט שהוא מפסיק לעשן ועובר לסוג כלשהו של וופורייזר נייד, בהחלט צריך לבחור בזה שהכי מתאים לו. אתם צריכים לחשוב אם אתם זקוקים למכשיר ביתי, או שאתם מעדיפים מקטרת שאתם מתניידים אתה לכל מקום. האם אתם צריכים וופורייזר נייד או כזה שמשמש רק לטיולים.

כל הוופורייזרים ללא יוצא מהכלל,עובדים על אחת משתי שיטות חימום נפוצות. האחת באמצעות מגע ישיר של משטח חם וחומר אם זה פלטה קרמית או חימום חשמלי השנייה הנה חימום כללי בעזרת זרם אוויר חם.


איך זה עובד?

וופורייזר נייד עובד על שיטה של חימום ישיר. בתוכו יש פלטה מחממת היא שומרת על טמפרטורה של 180-2—מעלות כאשר מדובר על מאייד חשמלי, הפלטה מתחממת באמצעות חשמל מהסוללה. מקטרות אידוי מתחממות מאש ישירה שיש לה ויסות טמפרטורה.

ויסות הטמפרטורה של הוופורייזר חשובה מאוד כדי לא להגיע לשריפה של הצמח. חלקם של המכשירים מתבססים על משטחים עם ויסות חום עם בקרת טמפרטורה וחלם מאפשרים שליטה מדויקת עליה.

וופורייזר נייד הוא חסכוני וגם אלה הפועלים על חשמל או אלה המתחממים באש, דומים מאוד וכמעט ואין ביניהם הבדלים של ממש.